Reklavista Logo
MENÜ

Çorlu Tabela

Reklavista olarak ışıklı veya ışıksız tabelalarınızın tasarım, üretim ve montaj süreçlerinde sizlere endüstriyel çözümler sunuyoruz. Çorlu tabela alanında birçok proje tamamlamış olan firmamız, yenilikçi teknolojileriyle sizlere hizmet vermektedir. Sektörde uzman tasarım, üretim ve montaj ekiplerimiz, firmanızın iç mekan veya dış mekan tabela ihtiyaçlarında uzun ömürlü, dayanıklı tabelalar üretmektedir.

Trakya Bölgesi`nde küçükten büyüğe bütün işletmelerin tabela ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden firmamız kaliteli işçiliği sizlerle buluşturuyor.

Firmanızın tabelası yoksa veya değişmesi gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol reklamlı günler dileriz :)

Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela
Çorlu Tabela

Tabela Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Tabelanın çeşidi ve montajı yapılacak cepheye göre üretim şekilleri ve malzemeler değişkenlik gösterebilir. Reklavista olarak genellikle pleksi, alüminyum, paslanmaz, mercekli led ve dekota forex malzemeler kullanmaktayız.

Tabela Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş güvenliği önemi açısından 6 metre üzeri montajlarda, Reklavista olarak sepetli vinç kullanmaktayız. Tabela montajı sürecinde cepheye uygun montaj ayakları üretmekte, montaj için en uygun ekipmanları kullanmaktayız.

Tabela Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmalar tabela satın alırken malzeme ve işçilik bilgileri olmadığından yanılgıya düşebilirler. Örneğin kutu harf tabela olarak bilinen ışıklı reklam tabelalarında birçok malzeme kullanılabilir. Difizörlü pleksi yerine ikinci sınıf malzeme ile üretilen ve yan bantları plastik malzeme olan kutu harfler, doğal olarak paslanmaz, alüminyum yan bantlara göre kullanışsız olacaktır. Firmanız için tabela fiyatı alırken kullanılacak malzemelerin listesini üreticiden istemek, tabelanızın kullanım süresi için önem arz etmektedir.

0%