Reklavista Logo
MENÜ

Çorlu Araç Kaplama

Araç kaplama hizmeti, halk arasında araç giydirme olarak da bilinir. Firma reklamının göz önünde olması için tercih edilen bir uygulamadır. Sürekli seyir halinde olan aracınızın reklamı birçok insanın dikkatini çeker. İnsanlar görsel hafızaya sahip oldukları için marka bilinirliği açısından araç kaplama hizmeti markanızın büyüme yolundaki reklam adımları arasında olmazsa olmaz bir öneme sahiptir.

Çorlu araç kaplama alanında birçok referansa ve memnun müşteriye sahip olan firmamız, aracınızın boyutlarına, makyajına ve modeline göre ölçüler alarak grafik tasarımını yapıp sizlere sunmaktadır. Yapılan tasarım ve revizeler sonucu 4K dijital baskı kalitesi ile aracınızın baskılarını yapmaktayız.

Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama
Çorlu Araç Kaplama

Araç Kaplama Avantajları

Araç kaplamanın en büyük avantajlarından birisi aracın orijinal boyasını korumasıdır. Seyir halinde olan aracınıza taş vs. geldiğinde doğal olarak lamine folyoya, devamında ise baskılı folyoya zarar verecektir. Bu vesile ile aracınızın boyasını hem koruyabilecek hem de reklamınızı en iyi şekilde yapabileceksiniz.

Her bütçeye uygun baskı folyosu, lamine baskı folyosu, hava kanallı araç baskı folyosu vb. çeşitli malzemelerle hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte reklamsız araç kaplatacak müşterilerimiz için her renkte ve kalitede araç değişim folyolarımız mevcuttur.

Araç Giydirmede Dikkat

Araç giydirme yaparken dikkat edilmesi gereken hususlara önem veriyoruz! Uygulamaya girecek araç güzelce temizlendikten sonra gözle görülmeyen toz, leke vb. unsurları kil yöntemi ile tamamen temizliyoruz. Uzun ömürlülük açısından müşteri talep ve istekleri üzerine dijital baskının üzerine lamine şeffaf folyo uygulaması yapıyoruz.

Aracınızın reklamı sizinle birlikte her yerde gezsin istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bol reklamlı günler dileriz :)

0%